SADECE SU İLE MAKYAJ TEMİZLEME

SADECE SU İLE MAKYAJ TEMİZLEME

 PERLA MAKYAJ 

 TEMİZLEME BEZİ 

Makyaj temizlemeye ilişkin tüm bildiklerinizi unutmanızı  sağlayacak PERLA Microfiber Makyaj Temizleme  Bezi başka hiçbir malzeme ya da solüsyona gerek  bırakmadan, sadece su ile makyaj temizleme olanağı  veriyor.Makyaj, kadınların güzelliğinin tamamlayıcısı ve  vazgeçilmezidir. Ancak doğru şekilde    temizlenmediğinde  çeşitli sağlık sorunlarına neden  olabileceği de bilinen bir  gerçek. Özellikle göz ve  gözkapağı makyaj ürünleri  çoğunlukla su geçirmez  bileşenlere sahip olduğu için, makyaj düzgün  temizlenmediğinde ciltte önemli  sorunlara neden olabilir.  Firmamız tarafından satışa sunulan yeni bir ürün,  makyaj temizlemede çığır açan bir  teknoloji sunuyor.
Makyaj temizlemeye ilişkin tüm bildiklerinizi unutmanızı sağlayacak PERLA Microfiber Makyaj Temizleme  Bezi,  başka hiçbir malzeme ya da solüsyona gerek bırakmadan, sadece su ile makyaj temizleme olanağı  veriyor.  Ürün, saç telinden yüz kat daha ince yapıdaki ipliklerden oluşan yapısı sayesinde, cildi hem  makyajdan hem  de yağ ve kirden arındırarak mükemmel hijyen sağlıyor.
Alanında ilk ve tek olma özelliği taşıyan PERLA Microfiber  Makyaj Temizleme Bezi, makyaj temizliğinde devrim yapan özellikleriyle ciltteki gözenekleri açarak cildin nefes almasına ve ölü derinin yenilenmesine de yardımcı oluyor. Ürünün diğer bir önemli özelliği ise dünyadaki en kaliteli ve en ileri teknolojili mikrofiber kumaştan üretilmiş olması. Dünyada sadece birkaç fabrika bu derece yüksek kalitede mikrofiber üretme kapasitesine ve yetkisine sahip bulunuyor.
Doğal sabunlarla ve suyla kolayca temizlenip yeniden kullanılabilen PERLA Microfiber  Makyaj Temizleme Bezi yeşil,mavi ve yavruağzı rengi  olarak bulunur.

             

 ÜRÜNÜ İNCELE 

 PETRA'YA HOŞGELDİN 
 İLK SİPARİŞ HEDİYELERİ 

PETRA TEMSİLCİSİ OLMAN İÇİN 10 NEDEN
 SAĞLIK KÖŞESİ 
 İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Popüler Ürünler
Biz Sizi Arayalım
Numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.
Danışma Hattı
0 507 566 82 62
Copyright © 2020 PETRA EN İYİLER BİR ÇATI ALTINDA . Tüm Hakları Saklıdır.
Whatsapp İletişim