0
Ana Sayfa Yardım İletişim
Petra Ürünleri Perla Bezleri

Perla Sopalı Yer Bezi Seti Metal

Perla Sopalı Yer Bezi Seti Metal

Sağlıklı,Kaliteli ve Modern yaşamın anahtarı PETRA ...
Perla, Ecolinn, Biorichi, Avedien, Biohome, Aquawell ve Green Farma markalı ürünlerinin öncüsü çevre dostu güçlü ve güvenilir Türk firmasıdır.

299 ,00 TL (KDV Dahil)
Perla Sopalı Yer Bezi Seti Metal
- adet +
Güvenli Alışveriş Hesaplı Ürünler Müşteri Memnuniyeti
Kapıda Güvenli Ödeme

Kredi kartınızla ilgilenmiyoruz. Siparişinizin tutarını ürünü teslim aldığınız sırada kapıda kargo görevlisine nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Ürün Detayları

SMART METAL SOPALI MOP SET  İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ

Artık temizlik yapmak Perla Metal Sopalı Yer Temizlik Seti ile çok zevkli ve çok kolay..

Bugüne kadar kullandığınız cam, yer, temizlik bezlerinde ve bulaşık bezlerimizde ürünlerimizin farkını gördünüz. Şimdi ise en iyi sonucu sizi temizlik zahmetinden kurtarıp zevk alabilmek için süper mucize mop ile sizleri tanıştırmak istiyoruz.

Perla Mikrofiber Sopalı Yer Temizlik Seti özel mikrofiber dokusu sayesinde kuru ve nemli kullanımda mükemmel temizlik sağlar, oynar başlığı sayesinde en ulaşılmaz yerlere bile rahatlıkla uzanabilir.

Şık teleskopik sopası sayesinde eğilmeden yerleri veya duvarları silebilirsiniz.
Cırt bantları sayesinde tutucuya sıkıca yapışır, mikro dokudan oluşan bezi kirlendiğinde rahatlıkla aparatından ayırıp elde veya makinada defalarca yıkayabilirsiniz. Kuru kullanımda; bezin özel dokusu sayesinde tüm sac, tüy, toz ve kırıntı gibi pislikleri dağıtmadan toparlar.

Diğer sopalı temizlik ürünleri gibi tozu sağa sola saçmadan içine hapseder ve tüm yüzeylerde elektrik süpürgesinin yaptığı görevi yapar ama daha iyi sonuç verir. Çünkü tozu içine hapseder ve havaya uçurmaz. Temizlemek için mikro dokudan oluşan bezi oynar başlıktan ayırıp silkelemeniz yeterlidir.

Daha kirli ve lekeli yüzeyler için nemli kullanımı tavsiye ediyoruz.

Nemli kullanımda bezi sadece su ile ıslatıp iyice sıkıyorsunuz. Diğer mikrofiber ürünlerimiz gibi, bu üründe de deterjana kesinlikle ihtiyaç duymuyorsunuz.
Süper mopları nemli kullandığınızda tamamıyla hijyen bir ortam sağlamış oluyorsunuz.

Şık ve rahat kullanımlı sopası ve oynar başlığı sayesinde eğilmeden en zor köşeleri rahatlıkla silebilirsiniz.Temizlemek için cırt bantları sayesinde başlığından kolayca ayırıp, suyun altında yıkayarak kolaylıkla kirlerinden arındırabilir veya doğal sabun ve doğal deterjan kullanarak da temizleyebilirsiniz.süper mucize moplar sayesinde artık yer ve duvar temizliği de çok zevkli ve çok kolay olacak.Denediğinizde diğer ürünler ile arasındaki farkı daha iyi anlayacaksınız.

• Islak mop bezlerinizi kullanım sonrası mop aparatından çıkararak kurutunuz.
• Kullanım sonrası mop bezlerinizi akan suyun altında sadece sabun ile yıkayınız.
• Kullanım sıklığına bağlı olarak, belli aralıklarla mop bezlerinin gözeneklerini açmak için sıcak su dolu bir kabın içerisinde su soğuyana kadar bekletiniz

Yüzbinlerce tüketici mopu kullanarak memnuniyetini ifade etmektedir. Siz de denemelisiniz.

Kullanma Talimatı:

  • İlk kullanımdan önce Perla Sopalı Mop Setinizin Temizlik Bezinizi 60 derece sıcak su içinde su soğuyana kadar bekletiniz
  • Sadece beyaz sabun kullanarak yıkayın.
  • Bezinizi kullanırken sadece su ile nemlendirin.Herhangi bir deterjan ya da temizlik malzemesi kullanmayın.
  • Bezinizi ıslattıktan sonra iyice sıkarak kurutun. Bezinizden en iyi sonucu almak için ıslak olarak değil, hafif nemli olarak kullanın.
  • Bezinizi temizlemekte olduğunuz yüzeye buruşmuş olarak değil, tam düz olarak temas etmesini sağlayın.
  • Kirlenmiş bezinizi sadece akan suyun altında yıkayın.

Bunu Biliyor muydunuz?

Perla Gümüş İyonlu Mikrofiber Bezler kendi ağırlığının 5 katı suyu absorbe edebilir ve normal temizlik bezlerine oranla 10 kat daha fazla statik emiş gücüne,sahiptir.Mikroelyaf teknolojisi ile üretilen Perla Mikrofiber Bezlerinin elyafı bir insan saç telinin %1 i kadar incedir.
Perla Mikrofiber Bezler bu inceliği sayesinde toz ve kir parçacıklarını,içine,hapseder.
Nano Silver Perla Mikrofiber Bezler kuru kullanıldığında polyester poliamid karışımının sağladığı statik enerji ile, nemli kullanıldığında ise elyaf uçların yüksek emiş gücü sayesinde tüm lekeleri yok eder. Böylece daha kısa sürede temizlik yaparsınız ve daha seyrek aralıklarla temizlik yaparak daha az yorulursunuz.
Mikrofiber bezlerin bağımsız test kuruluşları tarafından yapılan testlerde, sadece su ile temizlikte nanosilver özelliği sayesinde 650 çeşit mikrop ve bakteriyi öldürerk %99.99 oranında ortadan kaldırıldığının tespit edildiğini bliyor muydunuz?
%100 temizlik garantisi veren Perla Mikrofiber Bezlerini bugüne kadar milyonlarca tüketici memnuniyetle kullanmaktadır.

Aramalar :

Bu Ürüne Bakanlar Bunları da İnceledi