Green Farma Kilo Kontrol Ürünü Hakkında Soru Cevap

Green Farma Kilo Kontrol Ürünü Hakkında Soru Cevap

Soru 1. Green Farma Kilo Kontrol Sistemi ve içeriği hakkında bilgi verirmisiniz?

Green Farma Kilo Kontrol Sistemi, 2 günlük BAŞLANGIÇ ve 14 günlük DEVAM ürünlerinden oluşan toplam 16 günlük kullanım için hazırlanmış ve günlük beslenmemizde öğün yerini alması için formüle edilmiş bir gıda kompleksidir. Tüketime hazır (süt yada yoğurtla karıştırıldığında) ürün protein, karbonhidrat, yağ, çeşitli vitamin ve mineralleri içerir. 
Soru 2. Hamileler ve emzirenler bu ürünü kullanabilir mi? 
Karışım düşük kalorili beslenme mantığında hazırlandığı için emzirme gibi anne için kalorinin gerekli olduğu durumlarda kullanımı sakıncalıdır. Ayrıca gebelik döneminde yapılan herhangi bir klinik çalışması bulunmadığından gebelerde kullanılması uygun değildir.
Soru 3. Programın Hedefi Nedir? 1 ayda kaç kilo verebilirim? 
Programın hedefi vücuttaki kas oranına zarar vermeden, açlık hissi oluşmadan, diyete bağlı halsizlik gelişmeden ve günlük aktivitelerinize engel olmadan ideal görünümünüze ve kilonuza kavuşmanıza yardımcı olmaktadır. Ayrıca yeme - içme tarzınızı düzenlemenizi ve verdiğiniz kiloyu tekrar almamanız hedeflenmektedir. Sizlerden gelen geri dönüşlere gore 1 aylık sure içinde programa tam olarak uyan temsilcilerimiz, 3 ila 8 kilo arasında kilo kaybetmişlerdir. Bu durum kişinin metabolizma hızı , yaş, cinsiyet, beraberinde spor yapması gibi faktörlere bağlı olarak farklılık göstermektedir. 
Soru 4. Green Farma Çözünebilir Diyet Lifi ve Kilo Kontrol ürünleri Şeker Hastaları tarafından kullanılabilir mi? 
Şeker hastaları üzerinde yapılan klinik çalışmalarda, kan şekerinin ve buna bağlı olarak insulin düzeyinin aşırı yükselmesine Çözünebilir Diyet Lifi’nin engel olduğu görülmüştür. Bu sebeple Diyet Lifi Şeker hastalarında her öğünde 1 poşet ( 5 gr) önerilmektedir. Kilo control ürününün ise; Şeker hastalarının tedavisinde kullanılan insulin ve diğer diyabet ilaçları ile birlikte alımı önerilmemektedir. 
Soru 5. Çölyak hastaları Çözünebilir Diyet Lifi ve Kilo Kontrol Ürünlerini kullanabilirmi? 
Bu ürün grubu, içeriğinde Gluten içermediği için Çölyak hastaları tarafından da kullanılabilmektedir. 
Soru 6. Kilolu çocuklar kullanabilirmi? 
Bu ürün grubu yetişkinler için hazırlanmıştır. 18 yaş ve üzeri kişilerin kullanımına uygundur.
 Soru 7. Hipotroit Hastaları tarafından kullanılabilirmi?
Evet, kullanılabilir. Ancak Hipotroit hastalarında tiroit hormonları düşük olduğu için metabolizma yavaştır. Dolayısıyla sağlıklı bir kilolu insana göre kilo verme seyri daha yavaş ilerleyebilir
Soru 8. Bu ürün grubu kabızlığa sebep olurmu?
3. günden itibaren sadece kahvaltı öğününü aldığımız için dışkılama alışkanlıklarımızda bazı değişikilikler olabilir. Bu değişiklikler zaman zaman kendisini konstipasyon (kabızlık) olarak gösterebilir. Bu durumu önlemek için çözünebilir Diyet Lifi sabah kahvaltıda ve akşam devam ürünüyle birlikte kullanılmalıdır. Bazı kişilerde sabah ve akşam kullanılan ikişer poşetin (günlük toplam 4 poşet) daha iyi sonuçlar verdiği bildirilmiştir.
 Soru 9: Green Farma Diyet ürünlerini kullanmayı bıraktığımda hemen kilo alırmıyım? Ürünleri ne kadar süre kullanmalıyım? 
Bu soruyu bir örnekle açıklayalım. Örneğin; 100 kilo ağırlığında bir kişinin hedef kilosu 85 kg olsun. Bu kişi ilk 2 gün başlangıç ürünü,, sonraki 28 gün yani toplam 1 aylık dönemde 1 kutu başlangıç, + 2 kutu devam ürünü kullanarak yaklaşık 3-5 kg vermelidir. Hedef kiloya ulaştığında kişi formunu korumak için ihtiyaç duyduğu günlerde öğünlerinin yerine 1 paket devam ürünü kullanabilir yada kilosunu muhafaza etmek için kendisine uygun bir diyete de devam edebilir. Kilo alıp almamak tamamen kişinin günlük yeme alışkanlığına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Önerimiz, hedef kiloya ulaştıktan sonra akşam öğünleri yerine devam ürününü kullanmanızdır. Ancak bu şekilde verilen kiloların hemen geri alınmaması mümkün olur.
 Soru 10. Çözünebilir Diyet Lifi en doğru ne zaman kullanılmalıdır?
Lifin ve kilo kontrol ürünlerinin kullanımı aşağıdaki tabloda yer almaktadır.
Soru 11: Kilo Kontrol ürünlerini kullanırken Spor yapmak neden önemlidir? 
Hareket etmek, sağlığın korunması için gıda almak kadar hayati bir önem taşır. Bu nedenle, zayıflama konusunda alınan gıdaların miktarına ve çeşidine gösterilen dikkat kadar, spor yapılmaya da özen gösterilmelidir. Hareketlilik, zayıflamayı destekleyen ve hızlandıran bir unsurdur. Kilo vermek amacıyla yapılan tüm diyetlerde olduğu gibi amaç vücuttaki depolanmış yağların yakılmasını sağlamaktır. Haftada en az 3 defa 45-60 dakikalık tempolu (5-6 km/saat) bir yürüyüş ile vücudun harcadığı kalori miktarını arttırabiliriz. Bu durum hem daha hızlı kilo vermemizi hem de vücudumuzun kas oranının artmasını sağlayacaktır. 

 PETRA'YA HOŞGELDİN 
 İLK SİPARİŞ HEDİYELERİ 

PETRA TEMSİLCİSİ OLMAN İÇİN 10 NEDEN
 SAĞLIK KÖŞESİ 
 İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Popüler Ürünler
Biz Sizi Arayalım
Numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.
Danışma Hattı
0 507 566 82 62
Copyright © 2020 PETRA EN İYİLER BİR ÇATI ALTINDA . Tüm Hakları Saklıdır.
Whatsapp İletişim